Introduction » Хоби бои » Акрилна боја металик - 20 ml


        

Акрилна боја металик - 20 ml

акрилна боја PENTART

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTACR-ME20
Производител: PENTART
Изберете нијанса на металик акрилна боја
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ZjdlNjc