Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Цртање » 8516 Суви пастели TOISON D OR 48бр


        

8516 Суви пастели TOISON D OR 48бр

пастели TOISON D OR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8516048005KS
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539129202
Вообичаена цена 1,590 мкд
Цена without Tax : 1,126 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,329 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZjlkN2N