Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » 3D Налепници од филц - 12 делен сет


        

3D Налепници од филц - 12 делен сет

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCKSFI-017
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589916607
Цена without Tax : 148 мкд
Цена including Tax (18 %):
175 мкд

into the basket:
  парче  
NDVmOG