Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Жица за правење накит - изберете боја


        

Жица за правење накит - изберете боја

креативен прибор pentacolor

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTSZ7DR
Производител: PENTART
Изберете боја на жица за правење накит
Цена without Tax : 42 мкд
Цена including Tax (18 %):
49 мкд
Y2ZkOWNjMj