Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Жица за аранжирање цвеќиња - пречник 1 mm - 1 бр


        

Жица за аранжирање цвеќиња - пречник 1 mm - 1 бр

декоративен прибор

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHOZD-DROT
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 4 мкд
Цена including Tax (18 %):
5 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

YmQ0MzI