Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Завршен лак во спреј сјаен Liquitex 400 ml


        

Завршен лак во спреј сјаен Liquitex 400 ml

завршен лак во спреј Liquitex

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LIQ3950010
Производител: Liquitex
EAN code: 887452000013
Цена without Tax : 643 мкд
Цена including Tax (18 %):
759 мкд

into the basket:
  парче  
MzJkNj