Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Подготовка за сликање » Завршен лак сјаен Pentart - изберете обем


        

Завршен лак сјаен Pentart - изберете обем

завршен сјаен лак

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTVARNISH-glosy
Производител: PENTART
EAN code: 5997412794106
Изберете количина на лак Pentart
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NGNhNDZj