Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Стиропор » Зајак од стиропор 14 cm


        

Зајак од стиропор 14 cm

производи од стиропор за декорирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDIST-018
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589916348
Цена without Tax : 75 мкд
Цена including Tax (18 %):
89 мкд

into the basket:
  парче  
NzJlOTRkN