Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсни ножици 13.5 cm


        

Украсни ножици 13.5 cm

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: DPCJCND-001
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589903751
Цена without Tax : 76 мкд
Цена including Tax (18 %):
90 мкд

into the basket:
  парче  
NzZjNjQ5