Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсна бушалица за бордури 4 cm - мотив Цвеќе


        

Украсна бушалица за бордури 4 cm - мотив Цвеќе

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCDZ-605-013
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589905120
Цена without Tax : 355 мкд
Цена including Tax (18 %):
419 мкд

into the basket:
  парче  
YWY4N