Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за стакло » Восочни пастели 2253 W за стакло- пластика- кожа- метал - бела


        

Восочни пастели 2253 W за стакло- пластика- кожа- метал - бела

декоративен прибор

акција

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC1222/01
Производител: Faber Castell
EAN code: 400540122201
Вообичаена цена 115 мкд
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд
MjExZ