Introduction » Нашите брендови » Водени бои White Nights - изберете сет


        

Водени бои White Nights - изберете сет

водени бои St. Petersburg

ново акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP1942
Производител: Nevskaya Palitra
Изберете сет бои St. Petersburg
Вообичаена цена 1,190 мкд
Цена without Tax : 867 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,023 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZDViYjg4M