Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Влакна од палмин лист 50 g - изберете нијанса


        

Влакна од палмин лист 50 g - изберете нијанса

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FOLF8550
Производител: FOLIA
Изберете нијанса на влакна од палмин лист 50 g
Цена without Tax : 123 мкд
Цена including Tax (18 %):
145 мкд

into the basket:
  парче  
NDM2Y