Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Специјална понуда » Свадбена декорација » Венец од гранчиња бел - изберете димензија


        

Венец од гранчиња бел - изберете димензија

венец од гранчиња

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPDNvb
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589988215
Изберете димензија на плетен венец
Цена without Tax : 101 мкд
Цена including Tax (18 %):
119 мкд

into the basket:
  парче  
MWE3YWNjYm