Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Алати и инструменти » Валјак за моделирање глина


        

Валјак за моделирање глина

прибор за моделирање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NHR155R/25
Производител: NERCHAU
EAN code: 8412027004718
Цена without Tax : 67 мкд
Цена including Tax (18 %):
79 мкд

into the basket:
  парче  
NjkzZTE