Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Универзален шестар 150 mm


        

Универзален шестар 150 mm

Прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN61516
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057615164
Цена without Tax : 474 мкд
Цена including Tax (18 %):
559 мкд

into the basket:
  парче  
MzE0NTE0