Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби прибор » Декоративен материјал » Украсни мини шишарло прекриени со снег


        

Украсни мини шишарло прекриени со снег

Новогодишен украс

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPZA-031
Производител: DP Craft
EAN code: 5907590008483
Цена without Tax : 84 мкд
Цена including Tax (18 %):
99 мкд

into the basket:
  парче  
MjA2NDEyYT