Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсни детали Charm & Deco So in Love - 12 делен сет


        

Украсни детали Charm & Deco So in Love - 12 делен сет

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCDPDC-005
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589919813
Цена without Tax : 194 мкд
Цена including Tax (18 %):
229 мкд
OWY3N