Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсни бисери 8 mm / 40 g


        

Украсни бисери 8 mm / 40 g

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCGRPE-102
Производител: DP Craft
EAN code: 5907589913668
Цена without Tax : 123 мкд
Цена including Tax (18 %):
145 мкд

into the basket:
  парче  
ZmFhZ