Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсна бушалица 2.5 cm - изберете мотив


        

Украсна бушалица 2.5 cm - изберете мотив

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCDZ-110
Производител: DP Craft
Изберете декоративен мотив на бушалица
Вообичаена цена 325 мкд
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

Одберете ја саканата нијанса

MjUwM