Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсна бушалица 1.6 cm - изберете мотив


        

Украсна бушалица 1.6 cm - изберете мотив

декоративен прибор

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCDZ-105
Производител: DP Craft
Изберет мотив на украсни бушалици 1,3 cm
Цена without Tax : 99 мкд
Цена including Tax (18 %):
117 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

NDQxY2