Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Украсна бушалица 1.6 cm - Цвет 1


        

Украсна бушалица 1.6 cm - Цвет 1

прибор за scrapbooking

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCJCDZ-105_014
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 5907589904338
Изберет мотив на украсни бушалици 1,3 cm
Вообичаена цена 184 мкд
Цена without Tax : 100 мкд
Цена including Tax (18 %):
118 мкд

Одберете ја саканата нијанса

MzZiM