Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Пастели » Маслени пастели » Тврди пастели GIOCONDA - нијанси на кафено- 12 бр


        

Тврди пастели GIOCONDA - нијанси на кафено- 12 бр

пастели KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8122012002BR
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539139874
Вообичаена цена 319 мкд
Цена without Tax : 225 мкд
Цена including Tax (18 %):
265 мкд

into the basket:
  парче  
MTEyOWE4