Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Мастила и тушеви » Туш за цртањеTalens 11ml - 18 нијанси


        

Туш за цртањеTalens 11ml - 18 нијанси

Туш Talens

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL4335
Производител: Royal Talens
Изберете боја на туш Talens
Цена without Tax : 270 мкд
Цена including Tax (18 %):
319 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

ODU0ZGJkY