Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Мастила и тушеви » Мастило за пенкало 50g - изберете нијанса


        

Мастило за пенкало 50g - изберете нијанса

мастило KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN1415
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете мастило за пенкало 50g
Цена without Tax : 59 мкд
Цена including Tax (18 %):
70 мкд

into the basket:
  парче  

Одберете ја саканата нијанса

MjhjNGEyY