Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички линијари и шаблони » Триаголен линијар 45/177 со вертикала KTR


        

Триаголен линијар 45/177 со вертикала KTR

технички прибор KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KHN074415000000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540104328
Вообичаена цена 49 мкд
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парче  
ZjMzNTc2M