Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички линијари и шаблони » Триаголен линијар 45/177 KTR со држач


        

Триаголен линијар 45/177 KTR со држач

технички прибор KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN070304400000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540100436
Вообичаена цена 289 мкд
Цена without Tax : 203 мкд
Цена including Tax (18 %):
239 мкд

into the basket:
  парче  
ZGViYW