Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Транспарентна пигментирана дисперзија 20 ml - изберете нијанса


        

Транспарентна пигментирана дисперзија 20 ml - изберете нијанса

транспарентна пигментирана боја

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTTPD
Производител: PENTART
Изберете нијанса на транспарентна пигментирана дисперзија
Цена without Tax : 177 мкд
Цена including Tax (18 %):
209 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWQ1M2Q1Mz