Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Лакови, лепаци и структура » Транспарентен полумат лак DARWI satinè - изберете количина


        

Транспарентен полумат лак DARWI satinè - изберете количина

транспарентен полумат лак DARWI satinè

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DRW3000
Производител: Darwi
Цена without Tax : 508 мкд
Цена including Tax (18 %):
599 мкд
ODBiN2