Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Транспарентен лак 30ml сатенски


        

Транспарентен лак 30ml сатенски

лак DARWI

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DRW3000030002
Производител: Darwi
EAN code: 5411711400785
Цена without Tax : 118 мкд
Цена including Tax (18 %):
139 мкд

into the basket:
  парче  
ZDRkY