Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Попусти » Трансферен спреј Ghiant 400 ml


        

Трансферен спреј Ghiant 400 ml

трансфер графитен спреј

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI140013
Производител: GHIANT
EAN code: 5412966140013
Вообичаена цена 559 мкд
Цена without Tax : 364 мкд
Цена including Tax (18 %):
429 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZmU2ZGZhN