Introduction » Хоби прибор » Ленти, чипки и органза » Трака со точки 25 mm - изберете боја


        

Трака со точки 25 mm - изберете боја

сатенска трака за декорација

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSTUHAbodk-25mm
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NmRhODNjM