Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Торба со рачка LENIAR LE90437


        

Торба со рачка LENIAR LE90437

торба за цртежи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN90437
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057904374
Цена without Tax : 669 мкд
Цена including Tax (18 %):
790 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZGRjN