Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Терпентин масло 100ml

терпентин масло KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN016553400000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540018250
Цена without Tax : 491 мкд
Цена including Tax (18 %):
579 мкд

into the basket:
  парче  
NWE0ZGU3OG