Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 130 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 75 - 130 cm

туба за цртежи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50036
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500361
Цена without Tax : 2,025 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,390 мкд

into the basket:
  парче  
NTkyYmMwM