Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 60 - 100 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 60 - 100 cm

туба за цртежи

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50010
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500101
Вообичаена цена 1,390 мкд
Цена without Tax : 796 мкд
Цена including Tax (18 %):
939 мкд

into the basket:
  парче  
MmYxOTN