Introduction » Прибор за техничко цртање » Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 120 - 160 cm


        

Телескопска пластична туба за цртежи LENIAR 120 - 160 cm

туба за цртежи

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN50014
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057500149
Цена without Tax : 1,821 мкд
Цена including Tax (18 %):
2,149 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZDNjM