Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички шестар 170 mm


        

Технички шестар 170 mm

Прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN61500
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057615003
Цена without Tax : 660 мкд
Цена including Tax (18 %):
779 мкд

into the basket:
  парче  
ZTQyNTM