Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички шестар 140 mm


        

Технички шестар 140 mm

Прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN61509
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057615096
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
ZmIwODc