Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички шестар 120 mm


        

Технички шестар 120 mm

Прибор за цртање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN61520
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057615201
Цена without Tax : 58 мкд
Цена including Tax (18 %):
69 мкд

into the basket:
  парче  
Yzg4ZG