Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Технички молив MEPHISTO метален - изберете вид


        

Технички молив MEPHISTO метален - изберете вид

технички молив KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN50
Производител: KOH-I-NOOR
Изберете микро молив Mephisto метален
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд
OGIzYWZ