Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Течна глазура Pentart сјајна


        

Течна глазура Pentart сјајна

Pouring лак сјаен

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT353
Производител: PENTART
EAN code: PNT353
Изберете волумен на течна глазура Pentart sjajne
Цена without Tax : 279 мкд
Цена including Tax (18 %):
329 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NzE0ZDN