Introduction » Хоби бои » Светникави бои кои се нанесуваат со прсти 150 ml MUCKI - сет 4 x 150 ml


        

Светникави бои кои се нанесуваат со прсти 150 ml MUCKI - сет 4 x 150 ml

бои за сликање со прсти Kreul

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL2318
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798117283
Вообичаена цена 709 мкд
Цена without Tax : 533 мкд
Цена including Tax (18 %):
629 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

ZDRiN