Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби бои » Светникави бои кои се нанесуваат со прсти 150 ml MUCKI - сет 4 x 150 ml


        

Светникави бои кои се нанесуваат со прсти 150 ml MUCKI - сет 4 x 150 ml

бои за сликање со прсти Kreul

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL2318
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798117283
Вообичаена цена 890 мкд
Цена without Tax : 652 мкд
Цена including Tax (18 %):
769 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NDg0MDk