Introduction » Креативен прибор за деца » Светкави бои MUCKI - сет од 7 1


        

Светкави бои MUCKI - сет од 7 1

сет од светкави бои за деца

ново акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: KRL24341
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798119324
Вообичаена цена 1,190 мкд
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NWM4YmRlYW