Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Структурни пасти/гелови » Структурна паста Solo Goya нежен песок 100 ml


        

Структурна паста Solo Goya нежен песок 100 ml

структурна паста со песочен ефект

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: KRL85801
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798858018
Вообичаена цена 469 мкд
Цена without Tax : 338 мкд
Цена including Tax (18 %):
399 мкд

into the basket:
  парче  
MmU2Y