Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Структурни пасти/гелови » Структурна паста Solo Goya Brilliant-Gold 100 ml


        

Структурна паста Solo Goya Brilliant-Gold 100 ml

структурна паста со метален ефект

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL85701
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798857011
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парче  
YzkwZ