Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои за текстил » Средство за фиксирање боја за текстил KREUL Javana Batik 20 ml


        

Средство за фиксирање боја за текстил KREUL Javana Batik 20 ml

средство за фиксирање KREUL Javana Batik 20 ml

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL98553
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798116828
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  
NmY3Zjk5