Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Дрво » Срце на стапче 28 cm


        

Срце на стапче 28 cm

украси за заљубени

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH1094
Производител: MY HOME s.r.o.
Вообичаена цена 119 мкд
Цена without Tax : 76 мкд
Цена including Tax (18 %):
90 мкд

into the basket:
  парче  
YjAzNjY1N