Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Спреј за ефект на табла Hobby 150 ml - blue


        

Спреј за ефект на табла Hobby 150 ml - blue

спреј за ефект на табла Ghiant

akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHI15950
Производител: GHIANT
EAN code: GHI15950
Цена without Tax : 262 мкд
Цена including Tax (18 %):
309 мкд

into the basket:
  парче  
NTMyMDV