Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Маркери и фломастери » SOLO GOYA TRITON Акрилен маркер 1 - 4 mm - Citron


        

SOLO GOYA TRITON Акрилен маркер 1 - 4 mm - Citron

хоби прибор

акција

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL178_26
EAN code: 4000798178260
Изберете нијанса на SOLO GOYA TRITON акрилен маркер 1-4 mm
Вообичаена цена 229 мкд
Цена without Tax : 130 мкд
Цена including Tax (18 %):
153 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

MDhjYjY